معرفی کارخانه های پلاستیک در تهران

نقش مواد پلاستیکی و محصولات پلاستیکی در زندگی بیشتر افراد بسیار پر رنگ می باشد ، با اینکه امروزه بسیاری از افراد تأکید دارند که کمتر از پلاستیک استفاده شود تا محیط زیست بهتری داشته باشیم. اما نقش مهم محصولات پلاستیکی و موارد استفاده از آن به صورت متعدد غیر قابل انکار بوده و نمی توان گفت  محصولاتی بلااستفاده هستند. لوازم موجود در آشپزخانه ، سطل زباله ، نگهدارنده های مواد غذایی ، ارگانایزر های مختلف و … محصولات پلاستیکی تشکیل می دهد که از برند های مختلف تولید و در طرح ها متنوع با کارایی های متعدد ارائه می گردد. در حال حاضر کارخانه های پلاستیک معتبر و بزرگی در این صنعت با متقاضیان بسیار بالا در حال رقابت با یکدیگر می باشند و در تلاشند تا محصولاتی را تولید نمایند که نیاز بیشتر مصرف ‌کنندگان است. به گونه‌ ای که با خریداری این محصولات امور روزانه و فعالیت های موجود در خانه و آشپزخانه با سهولت انجام می گردد.

کارخانه های پلاستیک در ایران

کارخانه های پلاستیک در ایران که در بیشتر فروشگاه های پلاستیکی می توان اجناس آن ها را با برند تجاری به صورت اختصاری یافت به صورت موردی ارائه نموده ایم. در واقع اعتبار و کیفیت تمامی محصولات کارخانجات پلاستیک در ایران تضمین شده است زیرا یکتا پلاست محصولات بسیاری از این تولید کنندگان پلاستیک را در سراسر کشور پخش و توزیع می ‌نماید. ما در تلاشیم تا با ایجاد پایگاه قدرتمند و داشتن تنوع بالای محصولات بتوانیم تمام نیازهای فروشگاه های پلاسکو در ایران را تأمین نماییم و محصولاتی را از این کارخانجات معتبر عرضه کنیم که بیشترین نیاز مصرف کنندگان و مشتریان داخلی و خارجی می باشد. لیست  تولید کنندگان داخلی پلاستیک در این مجموعه شامل :

بازن پلاستیکبلور کاوهپلاستیک سیناشرکت هوم کتلاولی پلاستیک
لیمون پلاستیکزیباسازان کیانامشکات پلاستیکابتکار پلاستیکناصر پلاستیک
اشکان پلاستیکبلور پیشگامانبلور الماس کاران

تمامی کارخانجات پلاستیکی که در بالا معرفی نمودیم محصولات خود را در طرح های مختلف ، رنگ بندی زیبا و کیفیت عالی تولید نموده اند. این مجموعه همواره برند هایی را در فروشگاه خود عرضه می نماید که بیشترین رضایت را مصرف کنندگان از خرید محصولات آن ها داشته‌ اند و در قفسه فروشگاه های پلاسکو و پلاستیک فروشی های سراسر کشور مدل های مختلفی از آن دیده می شود.

لیست کارخانه های معتبر پلاستیک در تهران

شرکت بازن پلاستیک لایف

کارخانه بازن پلاستیک تولید کننده محصولات پلاستیک خانه و آشپزخانه می باشد. این کارخانه محصولات خود را با عنوان محصولات بازن ، لایف و پلاس به بازار عرضه می نماید. کیفیت مطلوب محصولات این کارخانه داخلی پلاستیک در کنار رنگ بندی زیبای محصولات و استفاده از مواد اولیه مرغوب محصولات بازن را دلخواه فروشگاه های پلاسکو کشور کرده است. پخش پلاستیک یکتا به عنوان یکی از نمایندگی های بازن در تهران و مرکز معتبر فروش عمده محصولات پلاستیک و اجناس پلاسکو خانه و آشپزخانه کلیه محصولات برند بازن پلاس را با قیمت کارخانه توزیع می نماید. دسته بندی این محصولات در مجموعه یکتا پلاست شامل سرویس جهیزیه بازن ، سرویس پلاستیک آشپزخانه بازن ، سرویس پلاستیک عروس و لوازم بهداشتی بازن می توان اشاره نمود.

شرکت پلاستیک سینا

این شرکت معتبر داخلی با بهره گیری از دستگاه های روز دنیا و مواد اولیه درجه یک و با توجه به شناخت سلیقه مشتریان محترم رو به سمت پیشرفت گام برداشته و هم اکنون این شرکت تولیدی با توجه به داشتن نمایندگی های فعال در داخل همچون پخش پلاستیک یکتا و مشتریان محترم در خارج از کشور در زمینه صادرات محصولات پلاستیکی نیز بوده است. محصولات پلاستیک سینا با برند سینانو پلاستیک با طراحی منحصر به فرد و رنگبندی زیبا زینت‌ بخش قفسه های فروش بیشتر پلاسکو های ایران بوده و توانسته است مشتریان زیادی را برای خرید جذب نماید. پخش پلاستیک یکتا تمامی محصولات برند سینانو پلاستیک را با شرایط و قیمت کارخانه تنها به صورت عمده در سراسر ایران توزیع و پخش می کند.

شرکت لاولی پلاستیک

از دیگر کارخانه های پلاستیک در تهران می توان به شرکت لاولی پلاستیک اشاره نمود. این برند معتبر پلاستیک در زمینه تولید مصنوعات پلاستیکی و لوازم آشپزخانه آغاز به کار کرده و با ارائه محصولات با کیفیت و طراحی زیبا در تولید لوازم پلاستیکی خانه و آشپزخانه از برند های معتبر صنف پلاسکو ایران می باشد.

کارخانه پلاستیک لیمون

شرکت پلاستیک لیمون با برند لیمون در زمینه تولید وسایل خانه و آشپزخانه توانسته با دستیابی به بالاترین سطح کیفی در تولید محصول و همچنین حداقل حقوق مصرف کننده با استفاده از مواد اولیه بهداشتی مربوط به خلاقیت در طراحی و ساخت جایگاه خوبی در مصرف کننده ایرانی و خارجی پیدا کند. از جمله تولیدات این برند در پخش پلاستیک یکتا می توان به سرویس های آشپزخانه لیمون ، ست های مسافرتی ، انواع نظم دهنده و انواع لوازم آشپزخانه اشاره نمود. محصولات برند لیمون نسبت به دیگر برندهای موجود در این مجموعه به عنوان قدیمی ترین تولید کنندگان لوازم خانه و آشپزخانه به حساب می آید که محصولات آن لوکس و با کیفیت می باشد. لیمون پلاستیک به عنوان یکی از کارخانجات معتبر پلاستیک در ایران علاوه بر شناخته تر بودن تنوع بالاتری دارد و اگر بخواهیم محصولات متنوع و با کیفیتی را در فروشگاه خود داشته باشیم پیشنهاد یکتا پلاست به شما محصولات لیمون پلاستیک می باشد.

کارخانه های پلاستیکی که در بالا به آنها اشاره نمودیم و در رابطه با اعتبار و محصولات برخی از کارخانه های معتبر با برندهای تجاری مخصوص صحبت نمودیم دلالت بر این ندارد که دیگر برندها از لحاظ کیفی در سطح پایین تری قرار دارند. پخش پلاستیک یکتا به عنوان یک مرکز پخش عمده لوازم خانه و آشپزخانه محصولات تمامی برند ها را با شرایط و قیمت کارخانه های تولید کننده به صورت عمده در اختیار همکاران عزیز و مشتریان گرامی قرار می‌ دهد و آماده پذیرش قرار داد با فروشگاه های پلاسکو و پلاستیک فروشی های سراسر کشور می باشد.

0/5 (0 Reviews)
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟